יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

טרגדיה בשכונת נוה יעקב בירושלים - הרב יצחק אייזיק הס זצ''ל

לאחר שחגג השבוע בר-מצווה לבנו, השיב הבוקר הרב הגאון ר' יצחק אייזיק הס את נשמתו ליוצרה, כשמותיר אחריו 10 יתומים. קרוביו ל'טוג': "הטרגדיה כפולה"

ישראל אייזן, ט' בניסן תש"ע - 24/03/2010 13:59

מבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים הגיעה (ד') הבוקר הידיעה על פטירתו הפתאומית של האברך החשוב, הרב הגאון רבי יצחק אייזיק הס זצ''ל, ראש כולל בביהכנ''ס 'חפץ חיים' בשכונת נווה יעקב, והוא בשנת ה-44 לחייו.

רק שלשום חגגה המשפחה, ור' יצחק זצ''ל בתוכה, את שמחת הבר מצוה לבנם, כשלפתע לאחריה חש ר' יצחק בליבו ופונה מיידית לבית החולים 'הדסה עין כרם'. שם, למגינת הלב, לאחר זמן מה, השיב נשמתו ליוצרה.


ר' יצחק הותיר אחריו את אשתו האלמנה שתבדל"ט ועשרה ילדים,  שרק שלשה מהם זכה להשיא, וההקטן בתוכם כבן 4 שנים בלבד.


תושבים בשכונה עמם שוחחנו בשעה האחרונה מציינים כי הטרגדיה כפולה בשכונתם ובתוך המשפחה; כזכור, לפני כעשרה חודשים נהרג גיסו, הרב ישראל וינטר ז''ל תושב השכונה, שנהרג בתאונה המחרידה בכביש 444 כששב מחתונת בנו בברכפלד.


מסע הלוויתו ייצא בשעה 2 בצהריים מבית הלויות שמגר להר המנוחות.

 שנשמע ונתבשר בשורות טובות.