יום שישי ט' בניסן תשפ"ג 31/03/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

דגל התורה ירושלים: הוכרז על הקמת 4 ועדות לטיפול בצרכי התושבים

בישיבת סניף "דגל התורה" בירושלים, הוכרז על הקמתן של 4 וועדות שיטפלו בעניינים של תושבי העיר. פינדרוס: ניכר במיוחד חסרונו של מקלב, שעבר לפעילות פרלמנטרית

אבי גרינפלד כ"ו באדר תש"ע - 12/03/2010 12:35
ישיבת סניף דגל התורה בירושלים הסתיימה בהחלטות: אתמול התקיימה הישיבה, בהשתתפותם של רוב  מנין ובנין של חברי הסניף, היא נפתחה  בדברים קצרים מפי הרב צבי ויינמן מותיקי החברים, שהעלה את זכרונו של חה"כ הרב אברהם רביץ ז"ל אשר על שמו אף נקרא חדר הישיבות החדש "קול אברהם", כבר בדבריו של הרב ויינמן הוא רמז לבאות כאשר הודיע כי בהמשך הערב יוכרז על הקמתם של 4 ועדות שונות.

אחריו דיבר הרב יעקב הסה מעסקני התחבורה הבולטים בירושלים, כאשר הוא זועק מנהמת ליבו, "לא רואים  אתכם, בכל מקום בעיתונות ובפניות  הציבור לא שומעים על פעילות של אנשי דגל  בירושלים",  החזיק אחריו סגן  ראש העיר הרב יצחק פינדרוס בהסבירו כי מאז נטש הרב אורי מקלב את העירייה לטובת העשייה הציבורית בכנסת, ניכר חסרונו בפניות הציבור ובעזרה לכאו"א.

את המשך הישיבה הוביל  הרב אברהם ובר, שהסביר באריכות  את מבנה הועדות, כפי שדווח ב"טוג" יוקמו ארבעה ועדות שונות, ועדת היגוי הסניף שתפקח על הפעילות כולה ותווסת כח אדם ועזרה לשאר הועדות לפי הצורך ובה חבר בין השאר הרב ישראל קלרמן חבר מועצת העיר, ועדה מוניציפאלית לתכנון ובניה שתקדם את עניניו של הציבור החרדי בכל הקשור להרחבות בניה ולבניה חדשה בעיר ובה חבר בין השאר הרב בן ציון קוגלר, ועדה לפניות הציבור ובה חבר בין השאר הרב יעקב גרינצייג חבר הנהלת קופ"ח מכבי, וועדת רוחה למקרי צדקה וסיוע עירוני אותה ירכז הרב אברהם ובר.

את הישיבה נהל  הרב יצחק ברנר מנהל הסניף שסיכם  את הפעילות העניפה והמבורכת בשנה האחרונה, וסיקר את קבלת הקהל הנרחבת שמבוצעת על ידי הסניף.