יום רביעי י"ז בשבט תשפ"ב 19/01/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

שבת התעלות לחסידי ויז'ניץ במודיעין עילית

הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א בנו הגדול של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א שבת במודיעין עילית. הביקור עורר התרגשות גדולה. בסעודה שלישית נשא הגר"י דברי חיזוק לקהל הקדוש

ברוך בלוי, כ"א באדר תש"ע - 07/03/2010 16:52
קהל חסידי ויז'ניץ במודיעין עילית קבלו בהתרגשות רבה את כ"ק הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א בנו הגדול של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א שהגיע לשבות בעיר בצוותא עם קהל החסידים.

התפילות התקיימו בהיכל בית המדרש דחסידי ויז'ניץ באחוזת ברכפלד. בליל שבת נהרו המונים מכל מחוזות העיר לעבר ה'שבת אחים' שנערך בראשות כ"ק הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א עד השעות הקטנות של הלילה, כשבשולחן המזרח יושבים אדמו"רים ורבני העיר, ראשי ישיבות ורבני הקהילה, ושלוחי הציבור חברי העיריה.

בסעודת שבת קודש בבוקר סעדו כל הצבור יחד באולם הגדול שעל ידי ישיבת ויז'ניץ באחוזת ברכפלד בראשות האורח הדגול כ"ק הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א.

בקשב רב האזינו קהל המשתתפים לדבריו המלאים חן מפי הגאון רבי ברוך שטרנבוך שליט"א רב קהילת ויז'ניץ במודיעין עילית.

בסעודה שלישית עורר כ"ק הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א את קהל חסידי ויז'ניץ להתחזק בדברים הצריכים חיזוק, ובקש מהקהל להזהר ביתר שאת בשמירת הדבור, ובחומר העוון של דיבור בתפילה ובקריאת התורה.

[]

  []

  []

  []

  []

  []

  []

  []

  []

  []

  []

  []

  []

  []

  []