יום שני י"א בסיון תשפ"ד 17/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הסתיים ביקורם של בני ה'פני מנחם' באנטוורפן

האחים, בני האדמו"ר ה'פני מנחם' מגור נפרדים לאחר ביקור קצר בבלגיה, לרגל שמחת הנישואין בבית הנגיד, הרב מאיר מלניק, בארצות הברית

יוחנן וייסברג, י"א באדר תש"ע - 25/02/2010 18:49
הבוקר נפרדו באנטוורפן שבבלגיה קהל חסידי גור וציבור שוחרי התורה והחסידות, מהאחים האורחים החשובים שליט"א בני כ"ק האדמו"ר הפני מנחם מגור זצ"ל.

כפי שדווח ב-Tog, בני האדמו"ר ה'פני מנחם' זצ"ל הגיעו לביקור בזק בעיר אנטוורפן לרגל שמחת הנישואין בבית הנגיד הרב מאיר מלניק מארה"ב.

אתמול הגיע ראש הישיבה הגאון רבי שאול אלתר שליט"א לבית החסידים דחסידי גור בעיר, שם מסר שיעור התחזקות בעניני דיומא, והרחיב בדיבורו על סכנת קדושת הדורות - בחיבור לאינטרנט הפרוץ.

בית המדרש היה מלא מצד לצד עד אפס מקום, כאשר מאות מתושבי העיר מגיעים לשמוע את דבר ה'.

לאור מצבה הקשה של בת כ"ק האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א, הגיעו בני האדמו"ר ה'פני מנחם' זצ"ל לביקור קצר במעון קדשו ומשם פנו לעבר אולם השמחות להשתתף בשמחת החתונה.

בסעודת הנישואין נשאו דברים, כמנהג המקום, האחים האורחים שליט"א. שעה ארוכה ריתק הגאון רבי שאול אלתר שליט"א את הקהל בעת אשר דיבר במתק לשונו בעניני שמחה.

טוג
אצל כק הרבי מפשוערסק [צלם]

טוג
בני מרן הפני מנחם בבית הנגיד רבי יעקב רוזנקרנץ [צלם]

טוג
בני מרן הפני מנחם ברחוב באנטוורפן [צלם]

טוג
בעת השיעור [צלם]