יום שישי ט' בניסן תשפ"ג 31/03/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

עמדות הטענה של שיעורים בתורת ברסלב ברחבי הארץ

בנוסף לקו הטלפון הקיים, מקימים כעת באוצרות ברסלב עמדות הטענה של שיעורים

מרדכי רובין, י' באדר תש"ע - 24/02/2010 13:03

שוחרי תורה וחסידות וקהל חסידי ברסלב מתבשרים בימים אלה על נדבך נוסף של הרבצת תורה - פרוייקט חדש של מפעל התורה הברסלבי הגדול "אוצרות ברסלב".

באוצרות ברסלב שוקדים בימים אלה לסיים את מערך התקנת עמדות הטענה של נגני MP3 בשיעורי תורה במשנת בית ברסלב, במטרה להרבות פעלים לתורה, כך שתתאפשר האזנה לשיעורי תורה בהליכה בדרכים, בנסיעות, בזמני המתנה בבנק או לרופא.

עמדות ההטענה חלקן כבר הוקמו ובימים אלו כאמור, מסיימים את ההתקנה במקומות שנותרו, במרכזי ברסלב באחוזת ברכפלד במודיעין עילית, בארצות הברית, בבית שמש, בירושלים, בצפת, ובביתר.

יצוין, שלאוצרות ברסלב קיים מערך טלפוני מיוחד שמורכב מ 90 קווי טלפון. אחד מבכירי מערכת אוצרות ברסלב אמר בשיחה לטוג, שבכל יום נרשמות בממוצע אלף כניסות לקו, וקרוב לחמישים אלף דקות של לימוד בתורת ברסלב.