אנ"ש
זעקו בתפילה לרפואת האשה הצעירה שרה בת חנה שלאמצא
הצבור מתבקש לעורר רחמי שמים לרפואת בת האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א, שרה בת חנה שלאמצא לרפו"ש
זעקות תפילה ותחנונים נישאות כעת בהיכל בית המדרש של כ"ק האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א באנטוורפן, ובכל מקום בו מתפרסמת הידיעה המחרידה: בת האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א נפגעה באורח קשה בראשה בעוברה ברחוב 'פלאנטין מוריטוס' בעיר, כשאוטובוס פגע בה פגיעה קשה בשל סיבה שאינה ברורה כעת.
כוחות ההצלה שהוזעקו למקום לא הצליחו לזהות בתחילה במי מדובר, אך תוך דקות ספורות זוהתה האשה, כבתו של האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א, אשת הרב ישראל יצחק בריעף שיחי' ואם לילדים קטנים.
בת האדמו"ר הובהלה במהירות לבית החולים, כשמצבה מוגדר כקשה מאד. אביה האדמו"ר שליט"א הוזעק לבית החולים, וצמוד כעת לחדר הניתוחים שם היא עוברת כעת ניתוח קשה בראשה. ומבקש רחמי שמים.
הצבור מתבקש להתטרף לתפילה ולעורר רחמי שמים מרובים לרפואת האשה החשובה: שרה בת חנה שלאמצא, לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.