שבת כ"ב באדר א תשפ"ד 02/03/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

זעקו בתפילה לרפואת האשה הצעירה שרה בת חנה שלאמצא

הצבור מתבקש לעורר רחמי שמים לרפואת בת האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א, שרה בת חנה שלאמצא לרפו"ש

יוחנן וייסברג, י' באדר תש"ע - 24/02/2010 00:21

זעקות תפילה ותחנונים נישאות כעת בהיכל בית המדרש של כ"ק האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א באנטוורפן, ובכל מקום בו מתפרסמת הידיעה המחרידה: בת האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א נפגעה באורח קשה בראשה בעוברה ברחוב 'פלאנטין מוריטוס' בעיר, כשאוטובוס פגע בה פגיעה קשה בשל סיבה שאינה ברורה כעת.


כוחות ההצלה שהוזעקו למקום לא הצליחו לזהות בתחילה במי מדובר, אך תוך דקות ספורות זוהתה האשה, כבתו של האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א, אשת הרב ישראל יצחק בריעף שיחי' ואם לילדים קטנים.


בת האדמו"ר הובהלה במהירות לבית החולים, כשמצבה מוגדר כקשה מאד. אביה האדמו"ר שליט"א הוזעק לבית החולים, וצמוד כעת לחדר הניתוחים שם היא עוברת כעת ניתוח קשה בראשה. ומבקש רחמי שמים.


הצבור מתבקש להתטרף לתפילה ולעורר רחמי שמים מרובים לרפואת האשה החשובה: שרה בת חנה שלאמצא, לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.