יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

האדמו"ר משומרי אמונים שליט"א ישהה בשבת ובימי הפורים בירושלים

האם האדמו"ר יבוא לירושלים? שאלה זו קיננה בקרב חסידי שומרי אמונים, בעקבות העובדה שהאדמו"ר ממעט לצאת מביתו אחרי שהשתחרר מבית החולים. שמחה בקרב החסידים עם היוודע התשובה החיובית

יוחנן וייסברג, ט' באדר תש"ע - 23/02/2010 20:22
התרגשות רבה בקרב קהל חסידי שומרי אמונים עם היוודע דבר בואו של האדמו"ר משומרי אמונים שליט"א לשבות בשבת הקרובה (שבת זכור) ובימי הפורים בירושלים.

האדמו"ר משומרי אמונים נוהג שנים רבות לשבות בעיר ירושלים בשבת זכור, והמונים מגיעים מדי שנה לשבות בצל האדמו"ר שליט"א בשבת זו.

אחרי עריכת שולחנו הטהור בליל שבת, חסידיו רוקדים בהתלהבות עצומה, והאדמו"ר שר בדבקות ופניו להבות אש, את הניגון המיוחד של מחה תמחה את זכר עמלק.

קהל החסידים בירושלים ובכל רחבי הארץ לא ידעו עד הצהריים האם האדמו"ר שליט"א יהיה בכחו להגיע לשבות בירושלים, מאחר שמאז שהשתחרר מבית החולים ממעט האדמו"ר לצאת מביתו שבבני ברק.

כאמור היום התפרסם שהאדמו"ר ישהה בירושלים, וועדה מיוחדת הוקמה כדי להכין מקומות לינה ואוכל לקהל החסידים שיגיעו מכל רחבי הארץ לשבות בעיר, זאת בהתראה קצרה מאוד.