יום רביעי ז' בניסן תשפ"ג 29/03/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

בני האדמו"ר הפני מנחם מגור בביקור בזק באנטוורפן

האחים שליט"א מגיעים לביקור קצר להשתתף בשמחת הנישואין לבן הנגיד הרב מאיר מלניק שליט"א

יוחנן וייסברג, ט' באדר תש"ע - 23/02/2010 19:00
הבוקר המריאו לעבר אנטווערפן שבבלגיה הגה"ח רבי יעקב מאיר אלתר שליט"א, הגה"ח רבי שאול אלתר שליט"א ראש ישיבת שפת אמת, והגה"ח רבי דניאל אלתר שליט"א בני כ"ק האדמו"ר הפני מנחם מגור זצ"ל.

האורחים החשובים שליט"א מגיעים לרגל שמחת נשואי בן הנגיד הרב מאיר מלניק שליט"א, מנאמני בית האדמו"ר הפני מנחם מגור זצ"ל.

החתונה תתקיים מחר בערב באולם הגדול "בית רחל" בעיר, המונים צפויים להשתתף ובהשתתפות אורחים רבים ובראשם הרבנים שליט"א בני כ"ק האדמו"ר הפני מנחם זצ"ל, דוד הכלה הגאון רבי א.י. שלזינגר אב"ד ז'נווה, והגאון רבי דוד אובלסקי ראש ישיבת גור ארה"ב, וקהל רב תשובי העיר ואזור אירופה.

בני האדמו"ר הפני מנחם זצ"ל צפוים לשהות באנטוורפן יממה אחת, וככל הנראה יבקרו במעונו של כ"ק האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א, ויחזור לארץ עוד לפני שבת.