יום רביעי ז' בניסן תשפ"ג 29/03/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

פורצים אנונימים מנסים להצר את המגזר החרדי בחיפה

גל פריצות בשבועות האחרונים למשרדי מוסדות וארגונים חרדיים ברחבי חיפה. מנהל מוסד: "מדובר כנראה באנשים החפצים למגר את תופעת ההתחרדות בעיר"

יוחנן וייסברג, ז' באדר תש"ע - 21/02/2010 15:48

דאגה רבה בקרב העסקנים, ומנהלי מוסדות התורה והחסד בעיר חיפה, לאור גל הפריצות הגובר במשרדי האגודות והארגונים בעיר.

בשבועות האחרונים נפרצו מספר פעמים משרדים של ארגונים ושל מוסדות, כשפניהם של הפורצים, אינם חפצים שווה ערך כספי גבוה, אלא בעיקר שווה ערך ניהולי, כמו רשימות של תלמידים, כונני מחשב, רשימות של תושבים וכו'.


במשרד אחד הארגונים השוכן ברחוב מיכאל, פרצו ביום חמישי בערב ובליל שבת פרצו שוב לאותו משרד.


אחד ממנהלי הארגונים סיפר לכתב 'טוג', "ככל הנראה מגמת הפורצים אינו הרכוש, אלא למנוע את התפשטות המגזר החרדי בעיר. וזאת לאור סוגי החומרים שנגנבים מהמשרדים".


מנהל נוסף ששוחח עם 'טוג' סיפר: "שוחחתי עם בכירים במשטרת ישראל בחיפה, שהבטיחו לעשות הכל למיגור התופעה החמורה, וכבר בימים הקרובים יגבירו משמועתית את הסיורים באזורים הללו".

 

למסירת דיווחים וידיעות, תמונות וסיפורים לחץ כאן