יום רביעי י"ג בסיון תשפ"ד 19/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

מרכז החסד במוסקבה: אלפי סלי מזון לקראת חג הפורים

15 אלף קשישים מקבלים בימים אלה סלי מזון מהודרים וכשרים למהדרין ממרכז החסד "שערי צדק" במוסקבה, לכבוד פורים הבעל"ט

עקיבא גוטליב, ד' באדר תש"ע - 18/02/2010 13:45
במרכז החסד "שערי צדק" במוסקבה עושים הכל כדי להביא את שמחת חג הפורים גם ליהודים הנזקקים, גלמודים וחולים במוסקבה .

בימים אלה מחולקים סלי מזון מכובדים, בתוכם עופות, דגים, וודקה ומוצרי מזון בסיסים, כולם כשרים בכשרותו של רבה של רוסיה הגר"ב לאזאר שליט"א, המלווה ועומד לצד מרכז החסד יום-יום.


15 אלף קשישים מקבלים את הסל בימים אלו וכל הקשישים המרותקים בביתם, מקבלים את הסל ישירות לביתם, יחד עם המנה החמה והמזינה, אותה הם מקבלים בכל יום באמצעות צי הרכבים המיוחדים במרכז החסד.


סל מזון זה, מצטרף לשלל פעילויות הרווחה לאותם נזקקים, המקבלים את השירות בסבר פנים ובלב רחב, באמצעות המרכז המשתרע בבניין הפאר על פני ששת אלפים מטר מרובע, שכולו מוקדש לעשיית חסד. במרכז ניתן למצוא מרכז רפואה ענק, בית תמחוי, מטבחים, מרכז ריפוי ועיסוק, השאלת ציוד רפואי, חלוקת תרופות ועוד.