יום רביעי י"ג בסיון תשפ"ד 19/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א לביקור קצר בלונדון

הביקור הוא לרגל שמחת הנישואין בבית האדמו"ר מהורדנקה שליט"א

מרדכי רובין ג' באדר תש"ע - 17/02/2010 12:24

התרגשות רבה ניכרת בקרב תושבי לונדון ובפרט בקרב חסידי ויז'ניץ שבה לקראת ביקורו הצפוי של כ"ק הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א בן כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א.


כ"ק הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א מגיע לביקור קצר בן יום אחד בלבד לרגל שמחת הנישואין בבית האדמו"ר מהורדונקה שליט"א מגדולי בעלי הצדקה בדורנו ומחשובי חסידי בית ויז'ניץ.


משדה התעופה יסע הרה"צ רבי ישראל שליט"א לבית האכסניה ולאחר מכן ימשיך לאולם השמחות שם תתקיים החתונה הגדולה, כשהרה"צ שליט"א ישתתף אישית במעמד החופה ובשמחת החתונה.