יום רביעי י"ג בסיון תשפ"ד 19/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

האדמו"ר מקרעטשיף שליט"א הדליק בימי חנוכה הראשונים בבני ברק

האדמו"ר מקרעטשניף שהה בבני ברק בשלושת הלילות הראשונים של חנוכה וחזר למעונו בירושלים

יוחנן וייסברג כ"ח בכסלו תש"ע - 15/12/2009 16:41

קהל חסידי ואוהדי קרעטשניף השתתפו בהמוניהם בשבת האחרונה במרכז החסידות ברחוב השל"ה בבני ברק, שם עשה כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף שליט"א את שבתו.

האדמו"ר שליט"א, שבעבר התגורר בבני ברק וקיבץ סביבו קהל רב של אוהדים וחסידים, נוהג מעת לעת להגיע לשבות בעיר בני ברק ולשהות בה מספר ימים ולחזור למעון קדשו בירושלים.

בשבת האחרונה, כאמור, שהה כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף שליט"א בעיר בני ברק, ובמוצאי שבת ובליל יום ראשון נר ב' של חנוכה הדליק את הנרות בבית המדרש. כמנהג בית נדבורנה ניגן כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף שליט"א בכינור את אחד הלחנים המיוחסים לצדיקי בית נדבורנה.

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]

דוד שטרית
  [צלם]