יום שלישי י"ב בסיון תשפ"ד 18/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

האדמו"ר מניקלשבורג שליט"א בביקור בזק בארץ

האדמו"ר ישתתף הערב בשמחת הנישואין ברמת ויז'ניץ בחיפה

יוחנן וייסברג כ"א בכסלו תש"ע - 08/12/2009 15:41
התרגשות רבה בקרב קהל חסידי ואוהדי בית ניקלשבורג בארץ, לרגל ביקורו של כ"ק האדמו"ר מניקלשבורג שליט"א בארץ, אשר הגיח לביקור בזק באה"ק.

האדמו"ר מניקלשבורג הגיע כדי להשתתף בשמחת הנישואין שעתידה להיערך היום (ג')בערב, בנישואי נכד גיסו, הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א, רב שיכון ויז'ניץ מנוסי, ובן כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ מונסי שליט"א עם הכלה, נכדת כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ שליט"א.

אתמול (ב') ביקר האדמו"ר מניקלשבורג שליט"א במעונם של כ"ק האדמו"ר מגור שליט"א, האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שליט"א, ואדמו"ר מטשערנאביל שליט"א, וכן אצל כ"ק הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א בקרית וזי'ניץ.

אמש פיאר את שולחן המזרח באולמי 'ארמונות חן' בבני ברק, שם התקיימה שמחת הנישואין לבן אב"ד עדלין-קרסטיר שליט"א עם נכדת האדמו"ר מניקלשבורג שליט"א.

הערב ישתתף, כאמור, בשמחת הנישואין ברמת ויז'ניץ חיפה.

מחר בבוקר (ד') צפוי כ"ק האדמו"ר מניקלשבורג שליט"א לחזור למעון קדשו במרכז החסידות במונסי, שם יתקיימו התפילות והשולחנות ומעמדי הדלקת נרות החנוכה.
YS
 [צלם]
YS
 [צלם]
YS
 [צלם]
התאחדות
[צלם]
התאחדות
הכנס את שם התמונה [צלם]