יום שלישי י"ב בסיון תשפ"ד 18/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

היום: חגיגת חנוכת הבית והכנסת ספר תורה לקהילת שבט הלוי בבית שמש בראשות כ"ק מרן בעל שבט הלוי שליט"א

בית שמש לובשת חג: חנוכת בניין חדש לקהילת שבט הלוי ושמחת הכנסת ספר תורה להיכל החדש.

יוחנן וייסברג י"ח בכסלו תש"ע - 05/12/2009 21:06

המוני מתפללי בית המדרש, תלמידי הכולל, ובאי בית הוראה ובית ה' יבואו ביום ראשון לקחת חלק בשמחה הגדולה לכבודה של תורה. שמחת חנוכת הבית לבנין המרכזי המכיל היכלי תפילה, היכלי תורה, מקווה טהרה ובית הוראה.

לכבוד המעמד יופיע כ"ק מרן הגאון רבי שמואל הלוי וואזנר שליט"א בעל שבט הלוי, אשר יפאר את המעמד לכבוד הרחבת הגבולות, ולכבוד בנו הגאון רבי  בן ציון הלוי וואזנר שליט"א המשמש כרב הקהילה.

המעמד הגדול ייפתח בסיום כתיבת האותיות לספר-תורה חדש ומהודר, מביתו של הגאון רבי בן ציון וואזנר שליט"א רב הקהילה משם יצאו בתהלוכה ברוב עם בליווי ילדי הקהילה עם אבוקות אש - לעבר הבנין החדש ברחוב נחל שורק בבית שמש.

במעמד צפויים להשתתף המונים מתושבי העיר בית שמש, ובראשם מרנן ורבנן אדמו"רים, רבנים ותושבי העיר.

 1. 1. תמונת הבנין בבקשה! [לל"ת]
  דער בוק פון ירושלים 06/12/2009 10:46