יום שלישי ל' בשבט תש"פ 25/02/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

שמחה כפולה בחצר פשעווארסק

אמש התקיימה שמחת התנאים לבן האדמו"ר מפשעווארסק. הערב תתקיים שמחת הנישואין לנכד האדמו"ר מפשעווארסק

יוסף פפר ויוחנן וייסברג י"ד בכסלו תש"ע - 01/12/2009 15:06

המונים השתתפו אמש בשמחת התנאים לאירוסי בן כ"ק האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א, עב"ג בת הרה"ג מנדל וואלף פרדימן שליט"א, בן הגה"צ רבי ישראל חיים מנשה פרידמן שליט"א ראב"ד סאטמאר ויליאמסבורג, וחתן הגה"צ רבי נתן דוד רוזנברגר שליט"א חתן אצל כ"ק האדמו"ר מקאלוב זצ"ל.


השמחה התקיימה באולמי "בית רחל" בווילאמסבורג בראשות קהל רב של חסידים, ונכבדי קהילת סאטמאר ואוהדי בית פשעווארסק.


במעמד התנאים כובד הסבא הגריח"מ פרידמן שליט"א בקריאת התנאים, והסבא הג"ר נתן דוד רוזנברגר שליט"א באמירת דברי תורה לכבוד השמחה.


הערב צפוים להשתתף בשמחת הנישואין לנכד כ"ק האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א קהל רב, השמחה תתקיים באולמי רוז קסיל בויליאמסבורג.


החתן הוא נכדו של כ"ק האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א בן לבנו הרה"צ רבי אלטר שליט"א והכלה בת הרה"צ רבי אריה לייבוש טייטלבוים שליט"א מרבני קהילת סאטמאר בויליאמסבורג.


אמש הגיע כ"ק האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א לביקור קצר בבורו פארק. במסגרת ביקורו עלה לבקר את מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א. תחילה הגיע למעונו של כ"ק הגאון רבי יחזקאל ראטה שליט"א גאב"ד קארלסבורג. לאחר מכן עלה לביתו של מחותנו הגה"צ רבי מרדכי שטיין שליט"א גאב"ד פאלטישאן.


ביקור מיוחד ערך כ"ק האדמו"ר מפשעווארסק שליט"א בביתו נאוה קודש של כ"ק האדמו"ר מסקולען שליט"א שקבלו בחביבות רבה. שעה ארוכה שוחחו הצדיקים בענייני שמחה ומנהג, וכ"ק האדמו"ר מסקולען שליט"א האציל ברכות רבות ושתו לחיים.

 


כל העולם כולו
  [צלם]


כל העולם כולו
  [צלם]


כל העולם כולו
  [צלם]


כל העולם כולו
  [צלם]


כל העולם כולו
  [צלם]


כל העולם כולו
[צלם]


כל העולם כולו
  [צלם]