יום שני כ"ב באייר תשפ"ב 23/05/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

אשדוד: נקבעו מזוזות במשרדי המועצה הדתית

במעמד השתתפו רבה של אשדוד הגאון רבי יוסף שיינין ויו"ר המועצה ר' עובדיה דהן ואורחים

אהרן רוט ח' בכסלו תש"ע - 25/11/2009 14:46
במעמד צנוע התקיים מעמד קביעת מזוזות בקומה החדשה במבנה המועצה הדתית באשדוד, לאחר תקופה ממושכת של שיפוצים שתוכניותיו נקבעו כבר בקדנציה הקודמת בראשותו של מר שלמה אליזרע. במעמד השתתפו הרב הראשי של אשדוד, הגאון רבי יוסף שיינין, יו''ר המועצה ר' עובדיה דהן, חברי ועובדי המועצה.
 
המעמד החל בקביעת מזוזה על ידי הרב הראשי הגאון רבי יוסף שיינין בלשכתו החדשה, ולאחריו קבעו מזוזות בזה אחר זה יו''ר המועצה ר' עובדיה דהן, ר' חיים בן חמו, גזבר המועצה ר' מרדכי חסיד, מ''מ המועצה דוד בן-מנחם, חבר המועצה ניסים אלבז, הרב חיים קלמנוביץ רב מחלקת עירובין, ר' מאיר עמר, ר' חנניה אדרי וחבר המועצה עו''ד ר' אפרים גריידינגר.
 
לאחר קביעת המזוזות באגף החדש נשא דברי ברכה הרב שיינין בפני המשתתפים, וציין שהיום אנו עדיין לא חונכים את הקומה החדשה אבל התחלנו כבר בקביעת המזוזות וזאת לאחר עבודה ממושכת של שינויים ושיפוצים בבנין המועצה הוותיק וזאת הודות ליו''ר הקודם שלמה אליזרע. וסיים שנזכה לברכה והצלחה לכולנו ולכל תושבי העיר.
 
יו"ר המועצה הדתית ר' עובדיה דהן הצטרף לברכות ולאחר דבר תורה קצר, אמר שכעת עם הרחבת המקום נוכל לתת שירות לציבור הרחב בתחום הדת לתושבי העיר בנוחות יותר כמאמר רבותינו 'דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם'.

כל העולם כולו
הרב הראשי בקביעת מזוזה [צלם]
כל העולם כולו
 הרב עובדיה דהן בדברי ברכה [צלם]
כל העולם כולו
 חבר המועצה דוד בן-מנחם בקביעת מזוזה [צלם]
כל העולם כולו
 יו''ר המועצה הרב עובדיה דהן [צלם]
כל העולם כולו
  [צלם]
כל העולם כולו
  [צלם]
כל העולם כולו
  [צלם]
כל העולם כולו
 [צלם]
כל העולם כולו
  [צלם]
כל העולם כולו
  [צלם]
כל העולם כולו
  [צלם]
כל העולם כולו
[צלם]
 []
 []