יום שני י"א בסיון תשפ"ד 17/06/2024
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

סילוואן: פלסטינים התעמתו עם מג"ב

תושבים פלסטינים יידו אבנים והתעמתו קשות עם חיילי מג"ב בשכונת סילוואן במזרח ירושלים. מכוניות הוצתו והושלכו בקבוקי תבערה. הפלסטינים: ההתפרעות בעקבות פרובוקציה יהודית. המשטרה חוקרת את גורמי המהומה

איתן פריד, ט"ז באלול תש"ע - 26/08/2010 09:14

כוחות מג"ב בכפר סילוואן במזרח ירושלים הותקפו לפנות בוקר (ה') במטרי אבנים, בקבוקי תבערה, והוצרכו לטפל יחד עם כוחות הכיבוי במכוניות ושאר עצמים שהוצתו במקום. לא דווח על נפגעים.

המהומות החלו בסביבות השעה 4:00 לפנות בוקר, ובמהלכן הובער הכפר כולו, כשכוחות מג"ב במקום מנסים להשתלט על האירוע ולפזר את עשרות המתפרעים מן הזירה הרותחת.

הפלסטינים טוענים כי המהומות החלו כתגובה על פרובוקציה יהודית, לאחר שקבוצה של צעירים יהודיים רעולי פנים ניסו להיכנס לתוך מסגד במקום. בהמשך לכך, החלו הפלסטינים ליידות אבנים ולנהוג באלימות.

משירותי הכבאות נמסר, כי הפלסטינים הבעירו בנוסף לכלי הרכב גם עצים ופחי אשפה.

 1. 1. אין דבר כזה פלסטינים
  אייל 08/11/2010 13:29
  תוציאו כבר את המינוח הזה מהלקסיקון. פשוט ערבים... אין שום הבדל בין ערבי ממזרח ירושלים לערבי מחברון לערבי מירדן, חוץ מאולי קצת שוני בניב המקומי המדובר.