יום שישי י"ח בתשרי תשפ"ב 24/09/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

פגישת נתניהו-מובארק נדחתה שוב

ביקורו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בארמון הנשיאות בקהיר שתוכנן למחר (ד')נדחה "מסיבות טכניות" לראשית השבוע הבא. זוהי דחייה שניה של הביקור שבאה על רקע השמועות על מצבו הרפואי המדרדר של מובארק

יוסי בלוך, ב' באב תש"ע - 13/07/2010 17:39
ביטול בגלל "סיבות טכניות". ביקורו המתוכנן מחר (ד') של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בקהיר אצל נשיא מצרים, חוסני מובארק, נדחה שוב ליום ראשון הקרוב.

מדובר בדחייה נוספת של הביקור, לאחר שקודם לכן תוכנן הביקור להתקיים היום, אולם בהמשך הודיעה לשכת נתניהו כי בשל סיבות של לוחות זמנים, הביקור נדחה ביום, אולם כאמור, היום נודע כי הביקור נדחה בשנית וזאת, לדברי לשכת ראש הממשלה, "מסיבות טכניות".

ביטול הביקור מהווה כר נרחב להערכות על רקע ידיעות עקשניות על מצבו הבריאותי של הנשיא המצרי. בשבוע שעבר פורסם כי מובארק לקה במחלת הסרטן. היום פורסמה ידיעה נוספת, לפיה יצא מובארק בימים הקרובים לטיפול רפואי במינכן, גרמניה.

רק בחודש מארס האחרון שהה מובארק מספר שבועות בבית חולים בגרמניה לאחר שעבר ניתוח וסדרת טיפולים רפואיים, עד עתה סירבו שלטונות מצרים ובית החולים בגרמניה לחשוף פרטים כלשהם על מצבו הרפואי של הנשיא המצרי.