יום שני כ"ב בשבט תשפ"ב 24/01/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

שלושה ח"כים חרדים מונו כחברי ועדה חדשה בכנסת

הכנסת הקימה ועדת רפורמה בקרקעות. מתוך חמשת חברי הוועדה, שלושה מהם חרדים. גם מוזס נבחר

דוד כץ י"ח בסיון תשס"ט - 10/06/2009 13:58
יו"ר סיעת "יהדות התורה", ח"כ הרב מנחם אליעזר מוזס, מונה לחבר בוועדת המשנה של ועדת הכלכלה, לדיון ביישום מדיניות המקרקעין החדשה של מינהל מקרקעי ישראל. מוזס הודיע, כי בפעילותו בוועדה, בכוונתו לכלול פתרונות למחסור בקרקע זמינה לדיור לזוגות צעירים במסגרת אישור הרפורמה.
 
הממשלה מובילה בימים אלו רפורמה במדיניות המקרקעין של מינהל מקרקעי ישראל. מטרת הרפורמה המוצעת היא לייעל את עבודת מינהל מקרקעי ישראל ולאפשר לו לעסוק בסוגיות העיקריות של שמירה על הקרקעות, רכישת קרקעות, הקצאת קרקעות לצרכים שונים וכן העברת קרקעות לבעלות ולא לחכירה.
 
ח"כ הרב מנחם אליעזר מוזס שיבח את הרפורמה המוצעת ואמר כי היא חשובה אך עליה להביא לפתרון מצוקת הדיור הנוראה של הזוגות הצעירים שאין ביכולתם לרכוש דירה בשל המחסור בקרקעות זמינות והעדר התחלות בניה. "התנהלות המנהל עד עתה היתה מסורבלת וארוכה והערימה קשיים מיותרים. על הרפורמה לכלול רה-ארגון ופישוט תהליכים", אמר.
 
הבוקר (ד') מינתה ועדת הכלכלה של הכנסת ועדת משנה מטעמה, לדון ביישום הרפורמה וקבעה כי כיו"ר הועדה ישמש כרמל שאמה מהליכוד, ויהיו חברים בה ח"כ הרב מנחם אליעזר מוזס, ח"כ הרב יצחק וקנין, ח"כ הרב אמנון כהן וח"כ אלי אפללו מקדימה.
 1. 1. מוזס - אחלה של ח''כ
  ירושלמי שסובל מברקת 10/06/2009 17:06
  שירבו כמותו !!!!!