יום שישי ט"ז בחשון תשפ"ב 22/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נתניהו ייפגש עם בני משפחת שליט

ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי לנחות בשעות הקרובות בשובו מביקורו בארה"ב. זמן קצר לאחר מכן אמור נתניהו לפגוש את בני משפחת שליט במאהל המחאה שהקימו מול מעונו הרשמי בירושלים. בני המשפחה מאיימים כי אם יהיה צורך - יפתחו בשביתת רעב

יוסי בלוך, כ"ז בתמוז תש"ע - 09/07/2010 08:40
 
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, צפוי להיפגש היום (ו') עם בני משפחת שליט באוהל המחאה שהקימה המשפחה מול מעונו הרשמי בירושלים, זאת לאחר שישוב היום מביקורו בארה"ב. נציגי משפחת שליט אמרו, כי בני המשפחה יסרבו לפגוש את נתניהו אם לא יהיו לו דברים חדשים ממשיים לבשר להם.

אמש הסתיימה צעדת משפחת שליט שהחלה לפני 12 יום במצפה הילה והסתיימה, כאמור, אמש בירושלים בעצרת הזדהות שהשתתפו בה אלפי בני אדם. עם סיום העצרת הקימו בני משפחת שליט ותומכיהם אוהל ענק מול מעונו של ראש הממשלה ובכוונתם לשהות בו עד תקופה ארוכה.

במהלך העצרת, אמרה אמו של גלעד, גב' אביבה שליט: "גלעד בני, נמצא כבר במרתפי החמאס 1,474 ימים ולילות ארוכים, קשים, חשוכים ומכאיבים והגיעה העת להגיד: די, מספיק. ארבע שנים של גיהינום הן יותר מדי".

שמשון ליבמן, ממארגני המאבק הציבורי לשחרורו של גלעד, אמר אמש כי בני המשפחה מתכוננים לשהות באוהל המחאה לפחות עד לחידוש המו"מ לשחרורו של גלעד. ליבמן איים כי במקרה הצורך הנוכחים יפתחו בשביתת רעב.