יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

החלה פגישת נתניהו - אובמה בבית הלבן

ראש הממשלה נתניהו נכנס לפני שעה קלה לפגישה עם נשיא ארה"ב אובמה בבית הלבן. השניים צפויים לעסוק בשורה של נושאים מדיניים וביטחוניים ובראשם, הפלסטינים, איראן וטורקיה. בכניסתו אמר נתניהו: "הדרך לקידום תהליך השלום - שיחות ישירות"

יוסי בלוך, כ"ד בתמוז תש"ע - 06/07/2010 18:34
בוושינגטון החלה לפני שעה קלה פגישתם של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ונשיא ארה"ב ברק אובמה. השניים צפויים לעסוק בשורה של נושאים מדיניים וביטחוניים. קודם כניסתו לבית הלבן אמר נתניהו לכתבים הממתינים בחוץ: "אין דרך אחרת לקדם את תהליך השלום מלבד משא ומתן ישיר. אני מקווה שזו תהיה אחת מהתוצאות של הביקור הזה בוושינגטון".

נתניהו נחת הבוקר בוושינגטון ומשם נסע לבית ההארחה הרשמי של הבית הלבן - ה"בלייר האוס". בכניסתו לפגישה אמר נתניהו לנשיא ארה"ב: "אדוני הנשיא, המרחק בין ירושלים לרמאללה הוא 15 דקות נסיעה ואם אנחנו רוצים להתקדם לשלום, צריך לעבור בהקדם לשיחות ישירות".

כאמור, השניים נועדים בשעה זו ובסיום פגישתם תיערך מסיבת עיתונאים מתוקשרת ומצולמת של השניים. בירושלים העריכו היום כי אובמה לא יפעיל לחץ כבד על נתניהו לבצע ויתורים נוספים בנוגע להמשך ההקפאה.

מחוץ לבית הלבן הפגינו נגד הביקור קבוצה של פלסטינים וחבריהם מהפלג הקיצוני של ה'נטורי קרתא' ונשאו דגלי פלסטין ושלטים בגנות פשעיה של ישראל.