יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

התקפלות? ליברמן הציע לשרי חוץ מאירופה לבקר בעזה

הערב (ה') דווח בערוץ השני כי שר החוץ, אביגדור ליברמן, הציע לעמיתו האיטלקי לעמוד בראש משלחת של שרי חוץ מאירופה שיבואו לבקר ברצועת עזה. עד עתה ישראל מנעה ביקורי בכירים בעזה. זעם בקדימה: "נתניהו מכשיר במו ידיו את ממשלת החמאס"

יוסי בלוך, י"ב בתמוז תש"ע - 24/06/2010 22:06
התקפלות ישראלית נוספת? שר החוץ אביגדור ליברמן הציע לעמיתו מאיטליה, פרנקו פרטיני, לעמוד בראש משלחת של שרי חוץ אירופים שיבואו לביקור ברצועת עזה, דווח הערב (ה') בערוץ השני. עד עתה מנעה ישראל מגורמים רשמיים לבקר ברצועה מחשש שהדבר ייתן לגיטימציה לחמאס.

קודם לכן, קראה היום האסיפה הפרלמנטרית של מועצת אירופה להסיר את המצור מרצועת עזה. "ישראל צריכה לאפשר הובלת סחורות דרך היבשה ודרך הים, כדי לאפשר לפלסטינים תנאי מחייה נורמליים", נכתב בהודעת ההחלטה שהתקבל על ידי מרבית החברות.

במקביל קראו חברי האסיפה לשחרר מיד את החייל החטוף, גלעד שליט, שהערב מלאו 4 שנים לנפילתו בשבי. למרות ניסיונות, נמנעה הוועדה מלאשר קריאה למינוי ועדת חקירה בינלאומית לאירועי המשט.

חבר האסיפה מטעם איטליה הגדיר את הצעדים שנוקטת ישראל להקלה על המצור, "צעד ראשון", לקראת פיתרון הסכסוך, עם זאת לדבריו רק הסרה מלאה של המצור תוביל לחידוש המו"מ בין ישראל לפלסטינים.

במפלגת קדימה הגיבו בזעם על הידיעה. בהודעת המפלגה נאמר: "ממשלת נתניהו מכשירה במו ידיה את ממשלת החמאס ומפרה יום אחר יום את הבידוד הבינלאומי שממשלת ישראל הקודמת כפתה על החמאס". קדימה תקפה בחריפות את חולשתה של הממשלה. "עוד לא הייתה כאן ממשלה שמעשיה רחוקים כל כך מסיסמאותיה ושלמרות הצהרותיה המתלהמות הפכה את ישראל לחלשה מאי פעם".
 1. 3. לברמן נדבקת מביבי ?גם אתה לחיץ?
  אבנר רז 28/06/2010 14:18
  ליברמן נבחרת בגלל העמדות הבילתי מתפשרות..ואתה מאכזב את קהל בוחריך ..נדבקת מביבי הלחיץ? זה קורה גם לך? מדוע ההתקפלות וההתפרסות בפני העולם שאין אנו מרעיבים את הפלשתינאים..ממתי ראית חלל פלשתיני אשר הרעב הכריעו? נתת פתח ללגטמציה לחמס..בושה..שזו המנהיגות שלנו הרכיכה והמתקפלת בפני העולם..לברמן גם אתה ? חבל שלא ידענו קודם...אכזבת קשות...מילא ביבי מתקפל אך אתה גם??
 2. 2. שיחזרו עם גילעד שליט [לל"ת]
  ניצן 25/06/2010 07:40
 3. 1. מה פתאם התקפלות? אם אנו טוענים שברצועת
  יהושפט 24/06/2010 22:32
  עזה אין משבר הומניטרי, הצעד הנכון הוא לעשות את מה שליברמן עשה. עכשיו זה כמעט הזמן כדי לנפץ את הבלופ החמאסי. היינו צריכים לעשות זאת לפני שיצא המשט הראשון.