יום שני כ"ב בשבט תשפ"ב 24/01/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נמשכת הירידה בשיעור גביית המסים

רשות המסים מדווחת על ירידה של 15% בגביית מסים בחודש האחרון. מתחילת השנה נגבו 71.5 מיליארד שקל

שמואל ברזל ט"ו בסיון תשס"ט - 07/06/2009 11:22
רשות המסים ממשיכה בגבייה נמוכה של מסים. בחודש האחרון, מאי, חלה ירידה של קרוב ל-15% בגביית המסים, שהסתכמה בכ-15 מיליארד שקלים.
 
זוהי ירידה מתמשכת, לאחר ירידה ריאלית של 12.1% בגביית מסים בחודש אפריל. מתחילת השנה חלה ירידה של כ-10.6 מיליארד שקל לעומת חמשת החודשים הראשונים של השנה שעברה. בחמשת החודשים הראשונים של 2009 נגבו כ-71.5 מיליארד שקלים.
 
ממשרד האוצר נמסר, כי בחודש מאי נרשמה ירידה של קרוב ל-20% בגביית מס הכנסה, מס על רווחי הון ומס מקרקעין, וכן ירידה של כ-10% במע"מ, מכס ומס קנייה. הירידה הגדולה נרשמת לנוכח הירידה בגביית מס חברות, בשיעור של 20.5%, לנוכח הקטנת רווחי החברות.
 1. 1. שיפסיקו כבר עם המס
  צביקה 07/06/2009 11:41
  שיעור המס בישראל גבוה מידי, זה מפריע לצעירים כמוני להתפתח, הגיע הזמן להוריד את שיעור המס.

  שנתניהו יפסיק להצביע על גראפים למיניהם, ויתחיל לעשות משהו למען הצעירים.