יום רביעי כ"א בחשון תשפ"ב 27/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

קנס של 10,000 ש"ח ל'אגד' על איחור אוטובוס

בית משפט השלום בראשון לציון גזר היום קנס של 10,000 ש"ח על חברת 'אגד', בגין איחור של אוטובוס בחולון. בנוסף, אגד תפצה את התובעת ב- 500 ש"ח

אהרן שיין, כ"ח בניסן תש"ע - 12/04/2010 20:12
איחור יקר: בית משפט השלום בראשון-לציון גזר הבוקר קנס של 10,000 ש"ח על קואופרטיב 'אגד' בגין עיכוב בזמן הגעת אוטובוס לתחנה. בנוסף, בית המשפט חייב את 'אגד' לפצות את התובעת בסך של 500 ₪.

בית המשפט גזר את הקנס על 'אגד' בגין עבירות של אי-עמידה בתנאי רישיון, עבירה על סעיף אי-הפעלת שירות סדיר ואי-עצירה בתחנה לאיסוף נוסע.
לפי כתב האישום, במקרה שאירע לפני כ-5 שנים בחולון בשעות הבוקר. המתינה תושבת העיר לקו 97 של 'אגד' כשבחוץ שורר מזג אוויר סוער.

הנוסעת, שהניחה כי עקב תנאי מזג האוויר עלולים להתרחש שיבושים בזמני הגעת האוטובוס, מיהרה לבוא לתחנה והקדימה את בואה ב 20 דקות מזמן ההגעה המשוער של האוטובוס, אולם, כעבור 50 דקות משנוכחה התובעת כי האוטובוס אינו מגיע, לקחה מונית.

לדברי התובעת, חברת 'אגד' הציעה לה פיצוי - כרטיסיה בשווי 42 שקל, אולם היא סירבה לוותר על זכויותיה ותבעה את 'אגד' בבית המשפט שחייב את 'אגד' לשלם לה סכום גבוה פי 12.

חברת 'אגד' טענה להגנתה, כי העילה לעיכוב בהגעת האוטובוס נגרם עק שיפוצים שנערכו ברחובות שבסלול נסיעתו של האוטובוס, אך השופטת החליטה לדחות את הטענה מכיוון שלדבריה היה על אגד לידע את המוקד שהיה דואג לחלופה – בכך, הסבירה השופטת, עברה 'אגד' על העבירות המיוחסות לה.