יום שישי כ"ט באלול תש"פ 18/09/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

קניון ענק ייבנה בקרוב בעכו

קניון ענק ייבנה בקרוב בעכו, בבעלות איש העסקים דוד עזריאלי, מבעלי קניוני ומגדלי עזריאלי

ראובן שטיין כ"ו בכסלו תש"ע - 13/12/2009 20:17
לא רק כלא עכו: ההתעניינות של הקהילה העסקית בעכו, מסתבר, הולכת וגוברת. השבוע אישרה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה את הבקשה להיתר בנייה שהגישה קבוצת עזריאלי להקמת קניון. עזריאלי סייר בעיר ובמתחם שרכש לאחרונה ממפעל טמבור, בו עתיד לקום הקניון החדש שבבעלותו.

לפני כשנתיים רכש עזריאלי ממפעל טמבור שטח של 13 דונם באזור התעשייה הקלה בעכו, בסמוך למפעל שטראוס. קבוצת עזריאלי הודיעה אז, כי בכוונתה לפתח את השטח לצרכים עסקיים-כלכליים, לרווחת תושבי עכו, במסגרת מגמת התפתחות הקבוצה באזור הצפון בכלל.

הקניון החדש מתוכנן להיות בן שתי קומות והוא יכלול כ-300 חנויות מותגים. בנייתו של הקניון צפויה להתחיל בימים הקרובים, במשך כשנה וחצי.

מלבד הקניון הענק ההולך ונבנה בימים אלו, הוקמו בעכו בשלוש שנים האחרונות יותר מ-30 מפעלים חדשים בעיר. למה אתם מחכים?

הדמיית הקניון:
  []