יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

1-800 מסלולרי? זה עדיין עולה

בניגוד לדעה הרווחת כי שיחות 1-800 הינן חינמיות גם מסלולרי, מזהיר משרד התקשורת: אתם עדיין משלמים

איתן פריד ח' בכסלו תש"ע - 25/11/2009 13:05

בעוד חלק נכבד מן הציבור סבור שאינו משלם בעת התקשרות מן הסלולארי אל מספרי החינם של '1-800' מודיע היום (ד') משרד התקשורת, כי לא כך הוא, וכי הציבור עדיין משלם על התקשרות זו עד לעוד ארבעה חודשים, בתאריך ה-28.3.10.


"ההוראה החדשה תטיב עם הצרכנים  בכך שתאפשר גם למתקשרים מרשת סלולארית להתקשר בחינם למספרי  1-800" אמר שר התקשורת משה כחלון. בהודעת המשרד נאמר, כי "רבים סבורים בטעות כי שירות 1-800 הנו שירות חינם למתקשר, בין אם ביצע את השיחה מרשת נייחת בין אם מרשת סלולארית. עובדה זו גורמת לחוסר שקיפות עבור מנוי המתקשר מרשת סלולארית".

ההסדר  החדש נקבע במסמך החלטה ובתיק השירות "שיחת חינם למתקשר", עם כניסת ההסדר החדש לתוקף, כל מתקשר מרשת נייחת או סלולארית לשירות "שיחת חינם למתקשר" (מספרי טלפון עם קידומת 1-800/01) לא יחויב בתשלום.

נכון להיום, שירות "שיחת חינם למתקשר", באמצעות חיוג למספרי 1-800 או 1-801, הינו שירות הניתן ללא תשלום, למתקשר מרשת נייחת בלבד, והשירות מסופק לעסקים רק על-ידי מפעילים נייחים.

עד כה, סיפקו את השירות חברת "בזק" ומפעילים פנים-ארציים נייחים, וכעת, במגמה להגביר את התחרות בתחום, מאפשר משרד התקשורת לכלל המפעילים הנייחים והסלולאריים לספק את השירות בלא עלות נוספת.

לידיעתכם: עד לעת כניסת התיקון לתוקפו, המתקשר מרשת סלולארית ישלם עבור השירות סכום של עד 22 אגורות (לא כולל מע"מ) לכל דקת שיחה. מאחר שבמקור הושק שירות 1-800 כשירות שיחת חינם ברשת נייחת.