יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

גפני: "לשקול היטב את העלאת הביטוח"

יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני יכנס דיון בועדת הכספים בנושא העלאת ביטוח החובה לאופנועים

איתן פריד כ"ד בתשרי תש"ע - 12/10/2009 20:57

 

רוכבי האופנועים קיימו השבוע בשנית מחאה בכבישי ישראל במחאה על ההעלאה בתעריפי הביטוח לרוכבי הרכסים הדו-גלגליים, אך ייתכן כי יקבלו את סיועם ממקור בלתי צפוי:

 


יו"ר וועדת הכספים, הרב משה גפני אמר היום (ב') כי ההעלאה הינה פעולה שעתידה לגרום לפעולות שרשרת בתחומים רבים מכדי לבצעה ללא שקילה נוספת.


בנוסף הורה גפני על כינוס של וועדת הכספים לדיון דחוף בנושא, שעתיד להתקיים בעוד יומיים (ד') בו ידונו על העלאת דמי ביטוח החובה על האופנועים.  

"הסכנה בנסיעה על האופנועים ידועה ויש לחשוב היטב על הדרכים כיצד לטפל בה," הודה גפני בצדק שייתכן כי טמון בצעד "עם זאת, העלאת דמי הביטוח בצורה כה משמעותית גוררת השלכות רבות בתחומים רבים  ויש לשקול זאת בצורה מקיפה." דברי גפני בהתייחסו לנושא.