שבת א' בתשרי תשפ"א 19/09/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

פוטר מנכ"ל אל-על, טרם נקבע מחליף

אחר 4.5 שנים, חצי שנה לפני סיום כהונתו פוטר חיים רומנו, מנכ"ל אל-על. דירקטוריון החברה בוחן מינוי מנכ"ל מתוך הארגון.

איתן פריד י"ז באלול תשס"ט - 06/09/2009 17:24

מנהלה הכללי של חברת התעופה הישראלית אל-על, פוטר היום לאחר 4.5 שנות כהונה בתפקידו, המנכ"ל, חיים רומנו, הודיע היום על פרישתו, אך חצי שנה לפני סיום כהונתו.

בהודעת החברה נמסר, כי כהונתו של רומנו הסתיימה מתוך הסכמה בינו לבין החברה, אך דבר הפיצויים שיקבל רומנו מגלה כי פוטר מתפקידו ואינו עוזב מתוך הסכמה.


בהודעה שנמסרה על סיום כהונתו, הובעה תודתה של החברה למנכ"ל הפורש: "דירקטוריון החברה מבקש להודות למנכ"ל על תרומתו החשובה מאין כמותה לניהולה ולהתפתחותה של החברה במהלך חמש השנים שהופקדה בידיו, מעת היותה חברה שאינה-ממשלתית ועד כה, ומבקש לציין לשבח את עמידתו הבלתי נלאית של המנכ"ל באתגרי הניהול שהתפקיד הציב לפניו."

טרם נקבע מחליף למנכ"ל החברה, אולם ההערכה היא כי ימונה מנכ"ל מתוך החברה, כאשר המועמדים הרלוונטיים הינם: ליאור יבור, סמנכ"ל המבצעים של החברה, אלי כהן - סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים או דוד מימון - סמנכ"ל תיקי לקוחות.

דירקטוריון החברה בוחן מינוי מנכ"ל מתוך הארגון, כאשר בקטגוריה זו המועמדים המובילים הם;, כמו כן בוחנת החברה מינוי מנכ"ל חיצוני.

רומנו החל לכהן בתפקידו, אותו סיים הבוקר (א') ב-2004, כאמור, חצי שנה לפני המועד הנקוב.

 1. 1. יכול להיות שהוא פוטר בגלל.........
  אחד שחושב 06/09/2009 19:10
  הכישלון המתמיד במלחמות נגד וועדת השבת וכדו'???