יום שני ב' בטבת תשפ"ב 06/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

הכי מעט נפגעי תאונות בלילה במודיעין עילית

כך מגלה דו"ח חדש של עמותת "אור ירוק"

משה שוורץ י"ט באייר תשס"ט - 13/05/2009 19:20
תושבי העיר מודיעין עילית נפגעו הכי פחות מתאונות דרכים בלילה, עם שיעור ממוצע של 0.97 נפגעים בשנה לכל 10,000 תושבים. כך עולה מדו"ח חדש שפורסם על-ידי עמותת "אור ירוק", לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

ממצאי הדו"ח מעלים, כי העיר מודיעין עילית מובילה בראש הטבלה בממוצע שיעור הנפגעים הנמוך ביותר מתאונות דרכים בלילה, ולאחריה מדורגות הערים ביתר עילית ואלעד. יצוין כי גם העיר בני ברק ממוקמת בין 10 הערים עם השיעור הנמוך ביותר.

ראש העיר מודיעין עילית, הרב יעקב גוטרמן, אמר בעקבות הדו"ח, כי הנתונים הללו מתקבלים לאחר השקעה מרובה בכל המישורים בנושא בטיחות בדרכים, כאשר ברחבי העיר ישנן כיכרות תנועה רבות, פסי האטה, ופעילות נרחבת להעלאת מודעות בטיחות בדרכים בקרב ילדי העיר. כן ציין כי במסגרת ההשקעה הרבה מונה מ"מ רה"ע הרב גדעון הכהן, למחזיק תיק התחבורה ובטיחות בדרכים, המופקד על המבנה הארגוני בתחום זה.