יום ראשון י"ז באב תשפ"ב 14/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

השר אטיאס סייר במגדל העמק

שר השבינוי והשיכון, ר' אריאל אטיאס, סייר במגדל העמק עם ראש העירייה, אלי ברדה, ועם אנשי משרדו. בהמשך, סייר השר במוסדות "מגדל אור" בצוותא עם הגר"י גרוסמן, רבה של מגדל העמק ונשיא המוסדות

יוסי בלוך, כ"ה בתמוז תש"ע - 07/07/2010 18:23
שר הבינוי והשיכון ר' אריאל אטיאס וצוות ממשרדו סיירו במגדל העמק יחד עם ראש העיר אלי ברדה. הסיור נערך בשיתוף עם רבני העיר, הרה"ג יצחק דוד גרוסמן והרה"ג אברהם מנחם. 

השר פתח את הסיור במוסדות "מגדל אור" בנשיאותו של הרב גרוסמן, רבה של מגדל העמק. השר התרשם מקרוב מהפעילות הברוכה בערי הפריפריה, במקום אליו מגיעים ללמוד תלמידים מכל רחבי הארץ, ועודד את התלמידים ואת הצוות.

בהמשך הסיור ביקר השר אטיאס במוסדות התורה המקומיים בנשיאותו של הרב אברהם מנחם. השר חיזק את ידי עושי המלאכה בפעילות חשובה זו של חינוך ילדי ישראל ומסר את ברכתו של מרן מאור ישראל הגר"ע יוסף לכל התלמידים.

הביקור כלל סיור מקצועי עם ראש העיר אלי ברדה והנהלת העירייה שקיבלו בברכה את השר, את עוזי שמיר, מנהל מחוז גליל במשרד וצוות ממשרד הבינוי והשיכון וממינהל מקרקעי ישראל. השר אטיאס עמד מקרוב על פרויקטים שונים שמשרד הבינוי והשיכון מסבסד בעיר כדוגמת שיקום שכונות, תשתיות ומוסדות ציבור. בנוסף, בישיבת העבודה נסקרו התכניות לפיתוח ושיווק מגרשים לבנייה במגדל העמק, כאשר השר מציין כי הוא יסייע בשיווק המגרשים כדי למשוך אוכלוסייה חדשה לעיר וכי יפעל לחזק את מגדל העמק באמצעות תמריצים והכנסתה לתוך אזור עדיפות לאומית א'. השר הציג את הצעתו שהוגשה בימים האחרונים לאוצר ובתוכה השתתפות המדינה בהחזרי משכנתא לזוגות הצעירים בפריפריה.