שבת כ"ג בכסלו תשפ"ב 27/11/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

ביוזמת מועצת רכסים 'תושבי המועצה שמרו על ניקיון ובטיחות גם ביום ל"ג בעומר'

המועצה הקצתה מקומות מיוחדים לעריכת מדורות בכדי ששטחים ירוקים לא יפגעו. ר' דן כהן, ראש מועצת רכסים: "מבצע ל"ג בעומר עבר בהצלחה בזכות שיתוף הפעולה"

ישראל אייזן, כ' באייר תש"ע - 04/05/2010 17:57
"במועצת רכסים מסכמים בהצלחה רבה את מבצע ל"ג בעומר בזכות שיתוף הפעולה של התושבים" אומר ר' דן כהן, ראש המועצה המקומית, "קדמו לכך ישיבות שנערכו במועצה במהלך החודש האחרון בהן סוכם על הבאת עצים מאזורי תעשייה באזור לטובת מדורות ל"ג בעומר במטרה למנוע פגיעה וגיזום עצים שבתחומי המועצה".

עוד הוחלט כי "המועצה תקצה שטחים מיוחדים עבור קיום המהדורות הרבות כדי שלא לפגוע בשטחים הירוקים המטופחים עליהם משקיעה המועצה סכומי עתק במהלך כל השנה" מספר ר' דן כהן.

בעקבות ההיערכות המיוחדת יצאה המועצה בקריאה לציבור לפעול בהתאם לנהלים ולהקפיד שהמדורות יתקיימו במקומות שאין חשש לסכנה, וכן לא לעלות מדורות גבוהות כשאפשר בהחלט לקיים את מנהג הדלקה המסורתי במדורה צנועה שאין בה חשש כי תגרום לסכנה או לנזקים חלילה.

כאמור, במועצה מסכמים בהצלחה רבה את מבצע ל"ג בעומר שהתקיים על פי ההנחיות וזאת בזכות שיתוף הפעולה ההדוק עם התושבים החפצים גם הם במועצה יפה וירוקה עם איכות חיים גבוהה.