יום ראשון כ"ד בכסלו תשפ"ב 28/11/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

אחרי י-ם: מודיעין-עילית מובילה ברכישת דירות

מנתוני הלמ"ס עולה, כי ב-2008 נמכרו 556 דירות בעיר, לעומת 564 דירות שנמכרו בירושלים

משה שוורץ כ"ט בניסן תשס"ט - 23/04/2009 19:32
העיר מודיעין-עילית מובילה אחרי העיר ירושלים במספר מכירת הדירות שנמכרו על-ידי יזמים פרטיים בשנתיים האחרונות. כך עולה מדירוג הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.
 
ראש עיריית מודיעין-עילית, הרב יעקב גוטרמן, אמר בתגובה, כי נתון זה אינו מפתיע לאור הביקוש הרב הן על-ידי זוגות צעירים והן על-ידי משפחות ברוכות ילדים לגור במודיעין-עילית, אך עתה, לראשונה, נמצאת מודיעין-עילית בדירוג העשירייה הראשונה במכירת דירות לאחר העיר הגדולה בארץ.
 
מדירוג הלמ"ס שפורסם השבוע בעיתון העסקים 'גלובס', עולה כי בעיר במהלך שנת 2007 נמכרו מודיעין-עילית 293 יחידות דיור ובמהלך שנת 2008 נמכרו 556 יחידות דיור. מדובר בדירות חדשות שנמכרו על-ידי יזמים פרטיים. לשם השוואה, בעיר ירושלים, שדורגה במקום השישי בטבלה זו, נמכרו 564 יחידות דיור במהלך שנת 2008.
 
ראש העיר, הרב גוטרמן, הביע שביעות רצון על הממצאים האמורים, אך עם זאת הביע תקווה לפתרון כולל עבור מצוקת הדיור במגזר החרדי, על-מנת להשפיע על מחירי הדירות שנסקו פלאים.