שבת י"ב בכסלו תשפ"א 28/11/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

קו תחבורה חדש בין בני-ברק לאור-יהודה

משרד התחבורה נעתר לפנייתו של יו"ר ועדת הכספים הרב משה גפני, ואת הקו תפעיל חברת "קוים"

משה שוורץ כ"ח בניסן תשס"ט - 22/04/2009 07:03
משרד התחבורה אישר קו תחבורה חדש שיחבר בין העיר בני-ברק לאור-יהודה. כך נמסר מלשכתו של יו"ר ועדת הכספים, ח"כ הרב משה גפני. הקו החדש יפעל ארבע פעמים ביום לכל כיוון.
 
בחודשים האחרונים פנה הרב גפני למשרד התחבורה, בדרישה להפעיל קו תחבורה חדש, שישרת את תושבי אור יהודה ובני-ברק. בעקבות הפנייה נעתר משרד התחבורה להפעלת הקו החדש, אולם הפעלתו נתקלה במכשול בלתי-צפוי: איזו חברה תפעיל את הקו.
 
כידוע, בבני-ברק פועלת חברת דן, ובאור-יהודה פועלת חברת "קוים". ואכן, לאחר לחצים רבים של הרב גפני, קבע משרד התחבורה כי החברה שתפעיל את הקו באופן בלעדי, תהיה חברת קוים. הקו החדש יחל לפעול בתחילת חודש יוני.