יום ראשון כ"ד בכסלו תשפ"ב 28/11/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

חנות חדשה של "דואר ישראל" בירושלים

בחנויות יוצעו מגוון רחב של מוצרים הכוללים מוצרי דואר, ציוד משרדי, אביזרי תקשורת, אריזות ושירותים מתקדמים יחודיים

אבי משה כ"ה בניסן תשס"ט - 19/04/2009 21:39
חברת דואר ישראל משיקה בימים אלו את חנות הנוחות הראשונה שלה בירושלים. מהפכת הקמעונאות בדואר ישראל מתבצעת על ידי עיצוב ומיצוב מחדש של סניפי הדואר הקיימים והפיכתם למתחמי קמעונאות מודרניים המציעים ללקוחות מוצרי דואר ותקשורת ושירותי בנקאות ומסחר תחת קורת גג אחת.
 
החנויות החדשות, שימוקמו בסניפי הדואר המרכזיים בערים הגדולות יפעלו על פי סטנדרטים גבוהים של שירות, איכות, נוחות, נגישות וזמינות גבוהה. בחנויות יוצעו ללקוחות מגוון רחב מאוד של כ-500 מוצרים הכוללים מוצרי דואר, ציוד משרדי, אביזרי תקשורת, אריזות ושירותים מתקדמים יחודיים כגון: פיתוח תמונות מיידי, הפקת אלבומי תמונות ופוסטרים, יצירת בול אישי, עיתונים, כתבי עת, מגזינים, מפות  ועוד.
 
ללקוחות החברה תתאפשר קניית מוצרי דואר במארז מיוחד חדש ונוח ללא המתנה בסניף, כמו גם ניצול זמן ההמתנה בתור לעריכת קניות בחנות מה שיביא לחיסכון וייעול הזמן. לקוח שיבקש לבצע פעולות הן באשנב והן בחנות יוכל לעקוב אחר התור שלו בחנות ולעבור לאשנב לקבלת השירות בהגיע תורו.
 
החנות הראשונה נפתחת בירושלים, ואחריה יפתחו בקרוב בחיפה, באר שבע ותל אביב. עד סוף 2009 יהיו כעשר חנויות ברחבי הארץ, כאשר הכוונה היא כי עד שנת 2011 יהיו עשרות חנויות דואר.