שבת י"ב בכסלו תשפ"א 28/11/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

המשטרה: לא הוגשו תלונות נגד הוונדליזם

בעקבות פניית ראש העיר, הקימה משטרת מרחב דן צוות חקירה מיוחד, בעקבות מסע הוונדליזם בליל שבת ברחובות בני-ברק

משה שוורץ כ"ה בניסן תשס"ט - 19/04/2009 15:38
קציני משטרה בכירים במרחב דן של המשטרה, טוענים כי עד כה לא הוגשה אף תלונה אחת למשטרה על ניקוב צמיגים, וחוסר בתלונות ובמידע מקשה על עבודת המשטרה.
 
הבוקר הקימה המשטרה צוות חקירה מיוחד, וזאת בעקבות פניית ראש עיריית בני-ברק, הרב יעקב אשר, לבדיקת אירועי ניקוב הצמיגים בעשרות כלי-רכב בליל-שבת האחרון באזור הרחובות הרב קוטלר, הרב שטרסר והסביבה.
 
כפי שפורסם, בין כלי-הרכב נוקבו גם צמיגי הרכב של הרב חנוך זייברט ממלא-מקום ראש העיר, שהגיע לפני שבת כדי להתפלל בבית-כנסת של חסידי גור בסביבה והוא עצמו מתגורר באזור אחר, כך שהנוקבים, כנראה, לא ביקשו לפגוע דווקא ברכבו.  לראש העיר גם הגיעה פנייה על ניסיון להצתת בית הכנסת של יוצאי חברון בשיכון ה'. בד בבד, לתחנת כיבוי-אש לא הגיעה כל קריאה על דליקה ועל הצורך לשלוח כבאית לכיבוי.
 
שוקי לרר
יעקב אשר, להתלונן במשטרה צלם
בעקבות כך, פנה ראש העיר, הרב יעקב אשר, באופן מיידי לקציני משטרת מרחב דן וביקש להעמידם על חומרת הדבר ועל הצורך בטיפול מיידי בנושאים אלו. בעקבות זאת, הודיעו סנ"צ שחר פז, קצין אג"מ מרחבי וסנ"צ יהודה בר, קצין החקירות של המרחב על הקמת צוות חקירה מיוחד לבדיקת הנושא על כל היבטיו.
 
יחד עם זאת, קציני המשטרה טוענים, כי עד כה לא הוגשה אף תלונה אחת למשטרה על ניקוב צמיגים, וחוסר בתלונות ובמידע מקשה על עבודת המשטרה.
 
כדי לאפשר על מי שצמיגי מכוניתו נוקבו למסור מידע, העמידה המשטרה קו טלפון 03-6104618 שניתן דרכו למסור כל מידע הקשור לעניין והוא יטופל בהקדם האפשרי, זאת בנוסף להפעלת צוות בילוש גדול לחקירה יסודית של הנושא.