יום רביעי כ' באב תשפ"ב 17/08/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

כלכלה

לאומית בעקבות מכבי?

במסגרת התחדשות ומיצוב מחדש של 'לאומית', משנה הקופה את שמה הנוסטלגי. שמה הרשמי של הקופה מאז 1933 היה הארוך ביותר מבין שמות הקופות : "קופת חולים לעובדים לאומיים של הסתדרות העובדים הלאומית בארץ ישראל". לאחרונה החליטו על מיתוג מחדש והחלפת השם ל: "לאומית שירותי בריאות". לבריאות

ראובן שטיין, כ"א באייר תש"ע - 05/05/2010 13:46
קופת חולים 'לאומית' עושה שינוי בתמידתה ומרעננת, בין השאר, את השם ואת הלוגו שלה. תכירו את השם החדש: "לאומית שירותי בריאות".
 
החלטה על כך נתקבלה באסיפה הכללית של "לאומית" בראשותו של מר יעקב (קוקי) אדרי.  בכך בוטל שמה הרשמי והארוך במיוחד של הקופה שהיה מאז 1933, שימו לב: "קופת חולים לעובדים לאומיים של הסתדרות העובדים הלאומית בארץ ישראל".
 
במקביל, שונה גם הלוגו של הקופה. הלוגו החדש נבחר על ידי רוב מכריע של עובדי הקופה מתוך כמה הצעות שהוצגו בפניהם. על פי בכירי הקופה, שינוי השם והלוגו הם שלב נוסף בתהליך ההתחדשות והמיצוב מחדש שעוברת הקופה.
 
לדברי מנכ"ל לאומית, מר ניסים אלון, "רק טבעי היה שלאומית תשנה את שמה ל'לאומית שירותי בריאות' מתוך ראייה מערכתית של קידום בריאות מבוטחינו ומיצוב הקופה כקופה העוסקת בקידום בריאות מבוטחיה".