יום שישי ט"ז באייר תשפ"ד 24/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ספר

שהשמש תעבור עלי

מחבר: ט. וינברג
קנאה, רכילות, שמחה והסתפקות תיקחנה אתכם למחוזות חדשים, מרתקים ומלאי הומור בספר המרתק 'שהשמש תעבור עלי'. ספר חינוכי ומושקע, המוביל את הילד אל נבכי רגשותיו באופן מודע ועוזר לו להכיר בעוצמותיו הפנימיות ולנתבן כהלכה.

הספר הינו הראשון בסדרה "שהשמש תעבור עלי", הסדרה שנקראה בשקיקה על ידי הילדים בעיתון "המודיע הצעיר", וזכתה לתהודה עצומה בקרב הקוראים - ועתה מתחילה לקשט את מדפי החנויות.

בעלי מקצוע מתחום הפסיכולוגיה והייעוץ החינוכי, מטפלים בתחומים רגשיים, מחנכות בית יעקב ובעיקר אמהות, מצאו בסדרה זו את הדרך להגיע לליבות הילדים, בנועם אהבה ורצון.

שהשמש תעבור עלי.
וגם עליכם....

(הרשל הקורא)