יום שלישי י"ב בסיון תשפ"ד 18/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ספר

הילדים מהעיתון

מחבר: יהודית שרייבר
מו"ל: מייזליק ספרים

האם עורכת עיתון, והילדים? לעיתים נאלצים לאכול מילים של ארוחת צהריים... זה בערך הסיפור שעומד מאחורי הספר "מי לא חולם שיכתבו עליו לפעמים בעיתון?" מאת הגב' יהודית שרייבר.

"ארבעה ילדים קופצים מן העיתון עם אינספור חוויות מרתקות. הבית והכיתה, בית הספר והשכונה - את כל הסודות הקטנים והגדולים מגלה רחלי בסיפוריה שבעיתון" כך מגלה גב הספר לילדים שמחפשים גילויים מרתקים ומאתגרים, המיוחד - אם המדובר הוא בפנים האמיתיות של יצורים ספרותיים.

פרקיהם המשעעשעים, המתובלים במסר חינוכי שזור, של ילדי עורכת עיתון 'בשבילכם', התפרסמו במשך תקופה ארוכה מעל דפי עיתון 'המודיע'.

עכשיו ניתן לרוכשו בחנויות הספרים. ספר קריאה חינוכי ומעניין. מומלץ לגילאי בית הספר.


(הרשל הקורא)