יום שישי ט"ז באייר תשפ"ד 24/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ספר

ניסים במסעות הצדיקים

מו"ל: רובינשטיין ספרים
גב הספר-

"אני רוצה סיפור" - הבקשה כה מוכרת לכל הורה, הספר "ניסים במסעות הצדיקים" ממלא את בקשתם. שני הסיפורים העממיים, שהגיעו אלינו במסורת יהודי מרוקו על אודות משפחת אבוחצירא הידועה, יסחפו את הקורא לארץ ישראל של לפני מאות שנים.

בסיפור מסעו "מסעו המופלא של רבי שמואל" אנו פוגשים ברבי שמואל אלבז בדרכו לאסוף תרומות עבור קהילה ענייה. כיצד יצליח הרב להגיע ליעדו כשאין לו פרוטה לשלם לרב החובל של האנייה?

בסיפור "רבי יעקב והשודדים" אנו מלווים את רבי יעקב, צאצאו של רבי שמואל, בדרכו המפרכת במדבר. כיצד יציל את נפשו ואת ממונו כשייתקל בעדת שודדים?

הילדים יהנו מהשפה המענגת והפשוטה של אסתר דייוויס ומאיוריו היפהפיים של מארק לומייר, המפיחים רוח חיים בטקסט. הסיפורים, עוסקים בהשגחה פרטית ובניסים כבירים, ילמדו את ילדיכם על האומץ והאמונה היהודיים.

"הספר מתעטר גם באישור הוועדה לכשרות הספרים בראשות הגאב"ד רבי מרדכי גרוס שליט"א"

(הערשל הקורא)
 1. 2. אמונת חכמים
  חיים שמואלי 21/08/2009 09:51
  ספר קריאה מועלה.....לילדים. מאז שקניתי את הספר ילדי אינם מניחים אותו וקוראים אותו פעם אחר פעם.
 2. 1. הצצתי בחנות... ומיד קניתי לילדים
  איציק 07/06/2009 01:19
  ספר יפה ונחמד וגם נוח מאוד לילדים, נקודה מעניינת שאני אישית למדתי מהספר הזה הוא ששושלת אבוחצירא החלה בכלל כמשפחת אלבז.