יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ספר

פרפרים שבלב

מחבר: ש. קמפינסקי
מו"ל: רובינשטיין ספרים

גב הספר:

באיזה פרפר נתקלתם לאחרונה?

ססגוני, אצילי, מעופף או שמוט כנפיים?

האם שמעתם אי - פעם על פרפרים החבויים בלב פנימה?

* אריה ושייני, הורים לתריסר, עומדים בפני מסע מפרך של קריעת ים סוף. כיצד מתמודדים עם ארבעים קילוגרמים מיותרים במשקל... מה מקומה של טויבע השדכנית? ואיך מוליכים אותם ה'פיקדונות' בשבילי האמונה?

* 'בית אמא ואמא', זהו מושג שמוכר לילדי משפחת איינהורן. צמד סבתות המתגוררות בביתם מעמידות בפניהם אתגרים יוצאי דופן. מה עושים כשדורשת סבתא לקרוא לסב, שעבר לעולם שכולו טוב? האם עוזבים את חתונת הבת לטובת ליווי לבית החולים?

* בבוקר אחד לא בהיר מתעוררת תלמידת סמינר מאושרת ומגלה עמימות המכבידה על ראייתה. מה הסיבה לכך? רפואית? רגשית? ומה פתאום היא מבקרת בבית האדמו"ר?

בספר שלפניכם שלושים ושבעה סיפורים מרתקים ונוגעים ללב, ספר שיגרום לכם להשביח את מסע הפרפרים האישי שלכם...

(מגיש: הערשל הקורא)