יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ספר

נשק סודי

מחבר: ג. הלוי
מו"ל: רובינשטיין ספרים

נשק סודי ספרו החדש של הסופר הנודע ג. הלוי מחבר רבי המכר 'השידוך' 'הסמינר' ועוד.

'נשק סודי' הינו ספר מתח מעניין, מקורי ועכשווי במיוחד. מזימה מסוכנת הנרקחת על ידי טובי המוחות, העלולה לפגוע בציבור בני התורה בנזק בלתי הפיך. האם תצליח המשימה?

* 'לייבל שפירא' מוציא לאור משכונת סנהדריה, לא ציפה שרכישה תמימה של מגילות עתיקות, תשאבו אל תוך מלכודת מסוכנת, שהמושכים בחוטיה הם לא פחות מאשר אנשי המחתרת הבסקית בספרד, ולא רק הם!

* יוסל'? - מי אתה בכלל?

* פדרו נרו הבלש המכונה 'שרלוק הולמס הספרדי', מתבקש לחקור מקרה שוד ומגיע לממצאים מדהימים, המצליחים להפחיד עד מוות, ראש מכון לדמוקרטיה בלב שכונה ירושלמית.

* אמנון שלוך - מרצה בכיר, האחראי להרס ולעקירה, ממשיך במתווה הנורא עד ש...

הם ועוד עשרות דמויות רוקמות יחד ספר מתח מבריק ומתוחכם מאין כמוהו. שיסחוף אתכם להרפתקאה מסעירה, עד הדף האחרון, זו הבטחה!

והחשוב מכל לידיעה הברורה 'הולך בתם ילך בטח ומעקש דרכיו יודע' (משלי י,ט).


(מגיש: הערשל הקורא)