יום חמישי כ' באדר א תשפ"ד 29/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ספר

streenet.com

קשר דם

מחבר: א. אונגר
מו"ל: הוצאת ספרים רובינשטיין

מתוך הכריכה האחורית:

"הניירת!!!", צועק זילברמן. הוא תופס את ערימות הדפים ומנסה למשוך אותן אחורה, להציל אותן מאבדון בשלולית הקפה. אלו מסמכי מדינה, והם באחריותו!

אחוז תזזית מפיל זילברמן את הערימה הענקית על הרצפה. הדפים יתערבבו, אבל אפשר יהיה לסדר אותם. להסיר כתמי קפה יהיה בלתי אפשרי.
"תמשוך!" הוא צועק לשעיה שעיה המבולבול מנסה לסדר את הדפים בערימה.

"עזוב! אל תסדר עכשיו!" זילברמן מזנק ומפיל על הרצפה גם את הערימה השניה, הוא מצליח להציל את כולה, חוץ מדף אחד שהיה בתחתית הערמה, שהגורל לא היטיב עימו, וזרם הקפה הצליח להשיג אותו.

(הערשל הקורא)