שבת כ"ב באדר א תשפ"ד 02/03/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ספר

נאמנות כפולה

נאמנות כפולה

מחבר: מ. ארבל
מו"ל: אור זהב

הכריכה האחורית של הספר:

עסקת נשק כושלת בעיר הגשם של ברזיל, משבשת את חייה של משפחה ירושלמית שלווה שלושים שנה מאוחר יותר. דמותו של אדם לוטה בערפל מסתורין רודפת כצל מאיים אחרי נערה צעירה, ומשביתה את שמחתה במשך שנים ארוכות. שלל דמויות וטיפוסים שנויים במחלוקת, מתערבלים בקלחת רותחת היוצרת את דרמת המתח הגועשת 'נאמנות כפולה'.

מיהו אבה'לה פורטמן, איש טוב שתמימותו נוצלה, או סוחר נשק קר מזג שאינו נרתע מעסקאות אפלות. נתי מורגן 'מלח הארץ' או בוגד. פליקס גולדמרק, הלנו או לצרינו. יואל צדוק, הרב אליצפן מינדלמן ובתו חדוי, הרבית פלורה שמחוני פרייליך, מושיקו שרעבי, ג'ירונימו פנטולוני מפריס, ועוד גיבורים רבים, יוצרים את העלילה המסעירה והסוחפת 'נאמנות כפולה'.

'נאמנות כפולה', רב מכר חדש מבית היוצר של מ. ארבל, מצטרף לחמישיית רבי המכר הגדולים והמוכרים, שזכו לתהודה אדירה והפכו לחלק אינטגרלי מסדר היום והשיח הציבורי.


(מגיש: הערשל הקורא)