יום שלישי י"ב בסיון תשפ"ד 18/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ספר

הסמינר

הסמינר

מחבר: ג. הלוי
מו"ל: רובינשטיין ספרים
מתוך הספר:
הסמינר הינו ספר מתח מבריק, מרתק יחודי ומסעיר ביותר. והרבה מעבר לכך!! בחובו מסתתר מסר חריף ביותר, שלבטח יעורר הדים רחבים בציבוריות החרדית.

קבוצה אירופאית מסתורית רוקמת מזימה שטנית במטרה לפגוע בכל אחד מאזרחי ישראל. הם מסתייעים בסנאטור מתחזה המוליך מהלך מדהים שמטרתו לגרום לישראל להיות אחת המדינות העשירות ביותר במזרח התיכון. במקביל משפחת מחבלים ידועה נדרשת לבצע שוד נועז שאפילו היא נרתעת מלבצעו. השוד הינו רק שלב באותה מזימה זדונית.

למנהל הסמינר המבוקש ביותר מתברר שהיקר לו מכל נשאב לתוך מזימה זו והוא אינו יכול להושיע מחשש לפרסום הפרשה שלדעתו עלול להרוס את הכל!!!

המפתח 'הכפול' לסבלו של המנהל, מצוי בידיו של לא אחר מאשר בכיר ביותר במערכת אכיפת החוק ואילו המפתח לבעיותיו המשפחתיות של אותו בכיר קשור מצויות.... בידיו של המנהל המכובד, פגישה ביניהם אינה אפשרית מאחר שאיש משניהם אינו יודע זאת.

כאמור הסמינר אינו רק ספר מתח מתוחכם, אלא מובטח שבסיום קריאתו המהנה תתוודעו לנוהלים סודיים שמתפרסמים פה לראשונה, ויגרום לכם להבנה יתירה של הנושא, והחשוב מכל לידיעה הברורה שהכל מהבורא יתברך.

(מגיש: הערשל הקורא)