יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

אסון בעדת חסידי סקווירא: הרוג בתאונת אופנוע מחרידה באוסטרליה

ר' יצחק אייזיק רוטנברג ז"ל נפגע קשה מפגיעת אופנוע ונפטר על שולחן הניתוחים באוסטרליה

יוסף פפר, ניו יורק ב' באב תשס"ט - 23/07/2009 08:50

אסון כבד נוסף פקד את קהילת סקוירא, עם פטירתו של אחד חשובי הקהילה, ר' יצחק אייזיק רוטנברג ז"ל, שנהרג בתאונת דרכים באוסטרליה.

ר' יצחק אייזיק רוטנברג ז"ל, תושב שיכון סקווירא, נסע לאחרונה לאוסטרליה. אמש (ד'), כאשר שב לאכסנייתו לאחר תפילת ערבית, נפגע מאופנוע שנסע בכביש, ונפצע באורח קשה מאד.

הרופאים ניסו להציל את חייו ואף ביצעו ניתוח מסובך בראשו, אך ללא הצלחה, והוא נפטר על שולחן הניתוחים בבית החולים, לדאבון לב בני משפחתו, מכריו ואנשי הקהילה בארה"ב.

ר' יצחק אייזיק רוטנברג ז"ל, בן 71 בפטירתו, היה במשך שנים רבות נהג אוטובוס בחברת "מונסי בוס", כאשר כל רגע פנוי היה מנצל לאמירת תהלים וללימוד התורה. עסקני החסידות פועלים בשעות אלה להטיס את גופתו חזרה לארה"ב, שם ייטמן בבית החיים בשיכון סקוירא.

יהי רצון שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולנו.