יום רביעי י"א בתמוז תשפ"ד 17/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

מקסיקו רעשה: הרב שטיינמן שליט"א מול 4,00 איש

בראשות רבה הראשי של מקסיקו, קיים הגראי"ל שטיינמן יחד עם קהל האלפים העצום מעמד מרהיב של קבלת עול מלכות שמים, וחיזק את הקהילה היהודית. הגראי"ל היום ממשיך את מסעו בפנמה סיטי, ומחר יגיע לליקווד ולמונסי. תמונות בלעדיות

ישראל אייזן, ז' באלול תש"ע - 17/08/2010 15:13
אלפים מבני הקהילות היהודיות במקסיקו השתתפו בכינוס החיזוק הגדול שנערך לקראת הימים הנוראים בראשות מרן ראש הישיבה הגראי''ל שטיינמן שליט''א שהגיע למקום למסע חיזוק שנמשך כיומיים. המעמד הגדול התקיים באולם הסנטרו בנמקס, אולם המכיל כארבעת אלפים מקומות ישיבה.
 
המעמד נערך בראשותם של רבה הראשי של מקסיקו, הגאון רבי שלמה טוויל, והרבנים הגאונים רבי דוד שווקי, ורבי אברהם שבוט. בסיום הכינוס נערך מעמד קבלת עול מלכות שמים המוני.
 
מרן הגראי''ל אף השתתף אמש (ב') לפנות בוקר באמירת סליחות בביהכנ''ס 'מגן דוד' בהשתתפות מאות שבאו לאמירת הסליחות ותפילת שחרית כותיקין.
 
אמש בשעות אחה''צ יצא מרן הגראי''ל לכיוון פנמה סיטי, שם ישהה במהלך היום (ג') ולאחר מכן ייצא לארה''ב לביקור בין יומיים, מרן יבקר בלייקווד ובמונסי.
 
טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
[צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
[צלם]