יום שלישי ה' בכסלו תשפ"ג 29/11/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

יוזמת ארגון "לב מלכה"

ביוזמת "לב מלכה" יתקיים בחודש אלול יום חוויה ותפילה לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "הילדים מגיעים להעתיר בתפילה לקראת תקופת טיפולים נוספת". ב'לב מלכה' מציינים, כי הם מזמינים את כל הילדים המטופלים במחלקות האונקולוגיות להירשם ולהגיע

ישראל אייזן, י"ב באב תש"ע - 23/07/2010 11:45
לאור ההצלחה הקודמת, בביקור אצל מרן האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא שליט"א, וכן במקומות הקדושים בצפון, מתכננים בארגון "לב מלכה" להוציא בחודש אלול הבעל"ט מספר כפול של ילדים חולים והוריהם, ליום תפילה והשתטחות על קברי צדיקים בבקשת רחמים על הילדים החולים לרפואה שלימה. הטיול מתוכנן ליום אחד ארוך, וייערך אי"ה ביום שני , כ' אלול, 30/8/10.

בארגון "לב מלכה" כבר שוקדים על ההכנות ליום של תפילות מעורב בחוויות, עבור הילדים החולים והוריהם.

הרב אהרן אברמן ,יו"ר 'לב מלכה' מספר על התוכנית הצפויה :"נצא מירושלים מוקדם בבוקר, לאחר עצירה לארוחת בוקר, נגיע אי"ה לקבר רבי מאיר בעל הנס בטבריה להעתיר בתפילות עבור הילדים החולים, לרפואתם. לאחר מכן, נגיע לקבר רבי עקיבא וקבר הרמב"ם, לבקשם שיתחננו בשמים עבור הילדים החולים, וכל חולי עמך ישראל. אחרי שעות התפילה, נצא להפוגה מרגיעה בשייט בכנרת, וארוחת צהריים כיד המלך, אשר תיערך בישוב סמוך, בחיק הטבע. הילדים אף יוכלו להנות מנסיעה בטרקטור בשבילי הישוב ומביקור בפינת החי.

במהלך היום נגיע למירון, לקברו של רשב"י, "שכדאי הוא רבי שמעון..." להתחנן על קברו ולבקש רחמים בעד הילדים החולים, העומדים להיכנס לתקופת טיפולים נוספת. בתקווה כי יתקבלו תפילותינו ברצון מלפני אבינו שבשמים..."

"אני מזמין את כל הילדים המטופלים במחלקות האונקולוגיות מכל רחבי הארץ, להתקשר למשרדי הארגון ולהירשם ליום חשוב זה. אני מאמין כי כמו שכתוב – אין גדולה מתפילת החולה על עצמו, ובוודאי שתפילות הילדים והוריהם, היוצאות מלב שבור, יפתחו שערי שמים, לבטל את רוע הגזירה ויזכו להיכתב ולהיחתם לחיים טובים ולשלום" מסכם הרב אברמן.

יש לציין כי ארגון "לב מלכה" מקיים את יום התפילה תוך הפרדה מלאה בין גברים לנשים, הן באוטובוס והן בכל המקומות.כל הסעודות והפעילויות בכשרות מתאימה לציבור יראי ה'.

לרישום ילדים חולים והוריהם ליום התפילה, ניתן להתקשר לטל' 02-5376666  .שלוחה 102

ימים א'-ה' בין השעות 9:00-14:00. ניתן להרשם עד לתאריך יג' אלול.

  []