יום ראשון י"ד בשבט תשפ"ג 05/02/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

מחר בחצות עצרת לרפואתו של האדמו''ר מערלוי בכותל

קהל עדת ערלוי יקיימו מחר (ה') בכותל עצרת תפילה המונית לרפואתו של כ"ק האדמו"ר מערלוי שליט"א, המאושפז בבית חולים בשווייץ לאחר שנפל בשבוע שעבר ממיטתו. בס"ד נרשם שיפור במצבו. הציבור נקרא להתפלל לרפואת רבי יוחנן בן טשרנא בתושח"י

ישראל אייזן, ג' באב תש"ע - 14/07/2010 14:26
דאגה בעולם התורה והחסידות ובפרט בחסידות ערלוי: כ''ק האדמו"ר וגאב''ד ערלוי שליט''א חבר מועצת גדולי התורה, ומזקני האדמורי''ם בדורנו שגילו נושק לשנות התשעים, יצא בשבוע שעבר לשוויץ לצורך מנוחה, אולם למרבה הצער, נפגע בתחילת השבוע, כתוצאה מנפילה ממיטתו. ובעקבות כך אושפז האדמו"ר בבית חולים בשוויץ. במהלך היום (ד') השתפר מצבו וכבר התיישב במיטתו וביקש נטילת ידים, אך בחסידות ניכרת הדאגה לשלומו של רבם האדמו''ר שליט''א.

האדמו"ר,המאושפז בבית החולים 'קנטון', סובל משברים בצלעות ומשטפי דם פנימיים וחיצוניים. ליד מיטתו ניצבים כמה מחסידיו, ביניהם בנו הרה''צ רבי עקיבא יוסף סופר רב ביהמ''ד ערלוי בבני ברק, שהגיע במיוחד אמש מישראל.

סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן הפעיל את קשריו הענפים ושוחח עם עמיתו שר הבריאת השוויצי, שידאג לטיפול הולם ומסור להאדמו''ר.

בישיבת ערלוי בירושלים נערכים כל העת עצרות תפילה לרפואת האדמו"ר, עם הישמע דבר נפילתו, מחר (ה') בשעת חצות ליל תפילת רבים המונית ברחבת הכותל המערבי של מאות חסידי ערלוי שיגיעו בשעת חצות להתפלל לרפואתו השלמה והמהירה של רבם האדמו''ר שליט''א שהיה מגיע במשך עשרות השנים האחרונות בליל שישי שקודם תשעה באב לרחבת הכותל יחד עם מאות מחסידיו, אך הפעם חסידיו יעתירו בתפילתם בכותל לשלומו של האדמו''ר.

הציבור נקרא להתפלל לרפואת האדמו''ר רבי יוחנן בן טושנא בתוך שאר חולי ישראל.