יום שישי י"ד באדר א תשפ"ד 23/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

סניף חדש של בית חב"ד נחנך ברעננה

סניף חדש ונוסף של בית חב"ד נפתח בעיר רעננה בשכונות הצפון. המטרה: הנגשת בית חב"ד לאוכלוסיית צפון רעננה ולאנשי מפעלי ההיי-טק המרוכזים באזור. במקביל, לראשונה נפתח בית כנסת חדש בקניון רננים בעיר

יעקב קליין, כ"ב בתמוז תש"ע - 04/07/2010 16:52
בשבוע שעבר נחנך סניף חדש (נוסף) לבית חב"ד ברעננה שייקרא "רעננה צפון", בהנהלת הרב ברוך שנהב. הסניף החדש, הממוקם ברח' קיבוץ גלויות 5 יפעל תחת בית חב"ד המרכזי הוותיק בראשות הרב אליהו שדמי.

איזור הפעילות של סניף בית חב"ד החדש - שכונות צפון רעננה ואזור התעשייה, בו קיים  ריכוז גבוה של חברות היי-טק, כולל קניון רננים. השירותים שיעניק בית חב"ד לתושבי צפון העיר יכללו בין היתר: אספקת תפילין ומזוזות, בדיקת מזוזות, הכנה לבר מצווה, הכשרת מטבחים, שעורי תורה, ערבי עיון, פעילויות לבני נוער ועוד.

הרב אליהו שדמי: "לאחר פעילות ענפה של 25 שנה בעיר רעננה, מצאנו לנכון לפתוח את הסניף הנוסף שייתן מענה לתושבי השכונות הצפוניות של העיר, המרוחקות מהמרכז ולהנגיש עבורם את פעילויות בית חב"ד המיועדות לכל תושבי העיר".

במסגרת הפעילות של הסניף החדש נפתח בית כנסת בקניון רננים בעיר. בקביעת המזוזה בפתח בית הכנסת כובד מנכ"ל הקניון מר דוד בן משה, שציין את העובדה כי זו הפעם הראשונה בתולדות הקניון שנפתח בו בית כנסת והוא שמח על כך שבית חב"ד הוותיק, המעורה מאוד בחיי הקהילה מזה שנים רבות, יהיה זה שינהל אותו.

בית חב"ד רעננה
מרכז: רח' אחוזה 153 טל. 09-7486338
צפון: רח' קיבוץ גלויות 5 טל 052-8760027