יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

טרגדיה: האברך הרב גלעד כהן ז''ל

בבית החולים 'מעיני הישועה' נפטר בסוף השבוע, האברך החשוב הרב גלעד כהן ז"ל, כשהטוא מותיר אחריו אשה ו-6 יתומים שהגדול שבהם בן 13. בן 37 היה בלכתו

אוריאל סבן, כ"ב בתמוז תש"ע - 04/07/2010 09:32

ברוך דיין האמת: בבית הרפואה 'מעיני הישועה' בבני ברק, נפטר בליל שישי בשעות הלילה המאוחרות, בגיל 37, לאחר מחלה קשה, האברך החשוב הרב גלעד כהן ז"ל מחשובי אברכי כולל 'בית אבא'  בקרית ספר, כשהוא מותיר אחריו 6 יתומים - הגדול ביניהם בן 13.

המנוח ז"ל חלה לפני כשלש שנים במחלה הקשה, ובתקופה האחרונה היה מאושפז בבית החולים. לפני כשנתיים הוסיפו לות את השם רפאל ורבים התפללו לשלומו של הרב רפאל גלעד בן רומיה, אך אמש למכינת לב כולם השיב את נשמתו לאחר שהזדכך בייסורים קשים ומרים.

לפני כחודש הגיע מרן הגר"ח קנייבסקי שליט''א לבקרו בביתו במודיעין עילית, ומרן רה''י הגראי''ל שטיינמן שליט''א ביקרו ב'מעיני הישועה' לפני כחודשיים.

מסע ההלוויה יצא מהיכל כולל 'בית אבא' שם למד כחמש עשרה שנה, שם נשאו דברי מספד והתעוררות ראש הכולל הגרא''ד פרויינד, והמרא דאתרא הגר''מ קסלר, הגרא''י ברזל מראשי ישיבת מיר בברכפלד, וראש ישיבתו הגאון רבי גבריאל טולידנו ר''י 'אור ברוך', וכן שני אברכים - חבריו לספסל הלימודים שעוררו את הציבור בשם האברכים. משם יצא מסע הלוויה לבית העלמין ירקון שם נטמן למנוחת עולמים.
 
תהא נשמתו צרורוה בצרור החיים